W I kwartale 2015 roku ponad 1 000 mam z całej Polski testowało razem ze swoimi dziećmi zestaw LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek”, biorąc udział w badaniu konsumenckim na platformie TestMeToo. 100% respondentek przyznało produktowi znak jakości „Sprawdzony, polecamy”.

Wszystkie uczestniczki badania uznały, że LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” to produkt godny polecenia oraz zadeklarowały, że będą rekomendować go znajomym. 100% potwierdziło, że zestaw rozwija kreatywność ich dziecka oraz że jest to bezpieczna zabawka, a 99% podkreśliło, że umożliwia doskonałą zabawę połączoną jednocześnie z nauką. 96% stwierdziło, że LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” oferuje wiele możliwości zabawy, a 94% przyznało, że dzięki temu zestawowi spędziło więcej czasu ze swoim dzieckiem na wspólnej zabawie.

– Współpraca z platformą TestMeToo umożliwia bezpośredni kontakt z mamami i ich dziećmi, co jest dla nas bardzo ważne. Tak pozytywny odbiór i uzyskanie rekomendacji w postaci znaku jakości „Sprawdzony, polecamy” dla zestawu LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” utwierdza nas w przekonaniu, że jest to zabawka idealnie dopasowana do potrzeb dzieci już od 1,5 roku życia. Nie tylko dostarcza im radości, ale rozwija ich wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne, uczy koncentracji i samodzielności – mówi Krzysztof Kazanecki, Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialny za markę LEGO® DUPLO®.

Podczas akcji rozesłano konsumentkom ponad 1 000 zestawów LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek”. Na podstawie testów powstały opinie na temat produktu, liczące w sumie aż 80 000 słów. Ponadto, relacje z testów zostały udostępnione 79 000 razy, co dało dodatkowo ponad 68 000 interakcji w postaci wizyt na stronie produktu osób nie biorących udziału w samym teście. Średni czas spędzony na stronie wynosił ponad 3 minuty.

– Mamy uczestniczące w testach nie tylko pisały i licznie udostępniały swoje relacje w sieci, ale także bardzo chętnie i dobrowolnie dzieliły się na stronie TestMeToo zdjęciami swoich dzieci, bawiącymi się klockami LEGO® DUPLO®. Policzyliśmy, że fotografii uwieczniających rodzinną zabawę było w sumie ponad 800. Można także zaobserwować wyraźną korelację między zawartością pytań z ankiety a treścią spontanicznych opinii o produkcie. W odróżnieniu od komentarzy w sieci i niepowiązanych z akcją, mamy pisząc o zestawie „Mój pierwszy domek” LEGO® DUPLO® skupiły się przede wszystkim na bezpieczeństwie i pozytywnym wpływie zabawki na rozwój maluchów – mówi Andrzej Geryk, Założyciel i Prezes TestMeToo.

Klocki LEGO® DUPLO® to jedyna w swoim rodzaju zabawka dla najmłodszych. Są dwa razy większe od klasycznych klocków LEGO i zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do małych rączek dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Zestaw LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” pozwala konstruować pierwsze budowle i poznać najważniejsze czynności towarzyszące człowiekowi na co dzień, jak wstawanie rano, mycie zębów, jedzenie śniadania. Zestaw daje też dzieciom możliwość układania przeróżnych, ciekawych historii, rozwijających ich kreatywność.

By Milo

Dodaj komentarz