Polskie mamy polecają zestaw Lego Duplo „Mój pierwszy domek”

Polskie mamy polecają zestaw Lego Duplo „Mój pierwszy domek”

19 maja 2015 0 przez Milo

W I kwartale 2015 roku ponad 1 000 mam z całej Polski testowało razem ze swoimi dziećmi zestaw LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek”, biorąc udział w badaniu konsumenckim na platformie TestMeToo. 100% respondentek przyznało produktowi znak jakości „Sprawdzony, polecamy”.

Wszystkie uczestniczki badania uznały, że LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” to produkt godny polecenia oraz zadeklarowały, że będą rekomendować go znajomym. 100% potwierdziło, że zestaw rozwija kreatywność ich dziecka oraz że jest to bezpieczna zabawka, a 99% podkreśliło, że umożliwia doskonałą zabawę połączoną jednocześnie z nauką. 96% stwierdziło, że LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” oferuje wiele możliwości zabawy, a 94% przyznało, że dzięki temu zestawowi spędziło więcej czasu ze swoim dzieckiem na wspólnej zabawie.

– Współpraca z platformą TestMeToo umożliwia bezpośredni kontakt z mamami i ich dziećmi, co jest dla nas bardzo ważne. Tak pozytywny odbiór i uzyskanie rekomendacji w postaci znaku jakości „Sprawdzony, polecamy” dla zestawu LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” utwierdza nas w przekonaniu, że jest to zabawka idealnie dopasowana do potrzeb dzieci już od 1,5 roku życia. Nie tylko dostarcza im radości, ale rozwija ich wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne, uczy koncentracji i samodzielności – mówi Krzysztof Kazanecki, Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialny za markę LEGO® DUPLO®.

Podczas akcji rozesłano konsumentkom ponad 1 000 zestawów LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek”. Na podstawie testów powstały opinie na temat produktu, liczące w sumie aż 80 000 słów. Ponadto, relacje z testów zostały udostępnione 79 000 razy, co dało dodatkowo ponad 68 000 interakcji w postaci wizyt na stronie produktu osób nie biorących udziału w samym teście. Średni czas spędzony na stronie wynosił ponad 3 minuty.

– Mamy uczestniczące w testach nie tylko pisały i licznie udostępniały swoje relacje w sieci, ale także bardzo chętnie i dobrowolnie dzieliły się na stronie TestMeToo zdjęciami swoich dzieci, bawiącymi się klockami LEGO® DUPLO®. Policzyliśmy, że fotografii uwieczniających rodzinną zabawę było w sumie ponad 800. Można także zaobserwować wyraźną korelację między zawartością pytań z ankiety a treścią spontanicznych opinii o produkcie. W odróżnieniu od komentarzy w sieci i niepowiązanych z akcją, mamy pisząc o zestawie „Mój pierwszy domek” LEGO® DUPLO® skupiły się przede wszystkim na bezpieczeństwie i pozytywnym wpływie zabawki na rozwój maluchów – mówi Andrzej Geryk, Założyciel i Prezes TestMeToo.

Klocki LEGO® DUPLO® to jedyna w swoim rodzaju zabawka dla najmłodszych. Są dwa razy większe od klasycznych klocków LEGO i zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do małych rączek dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Zestaw LEGO® DUPLO® „Mój pierwszy domek” pozwala konstruować pierwsze budowle i poznać najważniejsze czynności towarzyszące człowiekowi na co dzień, jak wstawanie rano, mycie zębów, jedzenie śniadania. Zestaw daje też dzieciom możliwość układania przeróżnych, ciekawych historii, rozwijających ich kreatywność.