Podróż z dzieckiem bywa trudna. Zwłaszcza gdy mały podróżnik buntuje się przed przebywaniem w wózku lub foteliku samochodowym. W takich przypadkach warto zastosować specjalne łuki z zabawkami, które zajmą malca na długi czas. W ten sposób zarówno rodzice, jak i malec będą czerpać radość ze wspólnych wycieczek bez stresu.


Dlaczego warto korzystać z łuków z zabawkami?

Tego typu zabawki bywają zbawienne podczas wyjść z dzieckiem. Każdy rodzic wie, jak trudne bywają spacery z płaczącym dzieckiem, które nie chce leżeć w wózku. Równie męczące są podróże z zawodzącym malcem, wpływając na dekoncentrację kierowcy mogącą doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji.

Z tego powodu zawsze warto mieć pod ręką coś, co zajmie uwagę malca i odgoni jego smutki. Dobrze sprawdzą się do tego celu łuki z zabawkami od Tiny Love. Nie tylko zajmą uwagę maluszka, ale również pozwolą mu się rozwijać poprzez stymulację zmysłów i ćwiczenie małych rączek. 


Jakie korzyści mogą przynieść zabawki do wózka i fotelika?

Jak wiadomo, zabawki mogą wnieść wiele dobrego do życia dziecka. W końcu najmłodsi uczą się poprzez zabawę, i to dzięki niej zdobywają cenne umiejętności. Łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka rozwija zmysły malca.

Skupia jego uwagę, ćwicząc koncentrację, rozwija zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Ponadto uczy dziecko związku przyczynowo-skutkowego i uczy go od maleńkości kreatywności.

Ze względu na wielość różnych elementów pozwala na stymulację i rozwój wielu aspektów, jednocześnie zapewniając wielogodzinną zabawę. Dodatkowo można go w prosty sposób zamontować zarówno do wózka, fotelika, jak i łóżka, dzięki czemu maluch zawsze może mieć pod ręką ciekawą zabawkę.  


Łuki z zabawkami od Tiny Love dla najmłodszych 

Łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka od Tiny Love rośnie razem z dzieckiem. Wszystkie łuki przeznaczone są dla dzieci od urodzenia. Ponadto ze względu na różnorodne funkcje nawet starsze niemowlę może znaleźć ciekawe elementy, które zajmą go na dłuższy czas. Elementy dźwiękowe, grzechotki, gryzaczki i słodkie zwierzątka są tym, co uwielbiają wszystkie maluchy.

Łuki dostępne są w wersji ze stonowanymi kolorami idealnymi dla najmłodszych, jak również w kolorowej wersji, która zachwyci swoimi barwami także rodziców. Zabawki można w prosty sposób zamontować za pomocą klipsów. Ponadto łuki są elastyczne, dzięki czemu można je regulować, dostosowując do potrzeb. 


Bezpieczne zabawki w każdym wieku

Łuki z zabawkami wykonane są z bezpiecznych materiałów, nadających się dla dzieci już od urodzenia. Produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa gwarantują długie użytkowanie, bez ryzyka szybkiego zniszczenia. Dlatego zabawki mogą służyć dziecku przez długi czas, towarzysząc mu na różnych etapach rozwoju. 

Wszystkie elementy zostały wykonane w taki sposób, aby zachęcić dziecko do zabawy i wspomóc zdobywanie cennych umiejętności. Zabawki dostępne są w różnych wersjach, dzięki czemu można je dopasować do preferencji dziecka i rodzica. 


Łuki z zabawkami to niezbędnik każdego rodzica

Łuk z zabawkami do wózka i łóżeczka ma wiele zastosowań. Nic dziwnego, że rodzice chętnie się na niego decydują. Zajmuje mało miejsca, łatwo go przekładać z wózka do fotelika i posiada wiele różnych atrakcyjnych elementów dla dziecka. 

Może być niezastąpiony podczas długiej podróży lub spaceru, zwłaszcza gdy maluch nie lubi przebywać w wózku. Stymuluje dziecko na wielu poziomach, a także zapewnia integrację sensoryczną na wczesnym etapie życia. Z tego powodu łuk z zabawkami od Tiny Love jest świetnym pomysłem na prezent niezależnie od okoliczności. 

Więcej znajdziesz na stronie producenta: https://www.tinylove.com/pl_pl/

Dodaj komentarz