Poczta Polska już po raz trzeci jest partnerem akcji „Dzień Dziecka u Premiera” organizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Na gości pikniku 31 maja czeka pełna gama atrakcji i podróż do krainy filmów Disneya.

Piknik odbędzie się w ogrodach przy gmachu KPRM w Warszawie. Hasło przewodnie tegorocznego pikniku brzmi: „House of Kids. Sezon 3: Bezpieczne dzieci”. Motywem przewodnim zabaw w strefie Poczty Polskiej będą kultowe bajki Disneya.

W strefie Poczty Polskiej mali adepci malarstwa będą mogli stworzyć własny znaczek pocztowy, korzystając z magicznych ołówków, sztalug, farb, kredek i flamastrów lub odwzorować na szablonie motyw znaczka Poczty Polskiej wydanego z serii „Magiczny świat Disney`a”. Spośród namalowanych prac zostanie wylosowanych dziesięć, których autorzy otrzymają nagrodę-niespodziankę.
Podczas pikniku nie zabraknie zabaw prowadzonych przez animatorów. Dzieci pod ich opieką wyruszą w bajkową podróż, a towarzyszyć im będą dobre wróżki.
Wśród licznych atrakcji licznych atrakcji w czasie Dnia Dziecka u Premiera będzie również malowanie twarzy na podobieństwo do bohaterów bajek Disneya i pamiątkowe zdjęcia na tle znaczka pocztowego z motywem słynnych filmów rysunkowych.
Wszystkie dzieci, które odwiedzą strefę Poczty Polskiej otrzymają drobne upominki.

Impreza odbędzie się w godz. 10-16 w ogrodach w Al. Ujazdowskich 1/3. Wejście bramą od Al. Ujazdowskich, natomiast wyjście bramą od ul. Bagatela.

By Milo

Dodaj komentarz