Początkowo w Polsce widoczne były sporadycznie na studniówkach czy wieczorach panieńskich, obecnie coraz częściej pojawiają się też na weselach. Fotobudki, bo właśnie o nich mowa, to świetny pomysł na urozmaicenie tego szczególnego dnia.

Fotobudki przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam popularne są już od kilku lat i można je spotkać nie tylko na weselach, ale także na imprezach urodzinowych, domówkach czy po prostu w sklepach czy barach. Taka opcja na zabawie weselnej to świetna rozrywka i wyjątkowe wspomnienia na lata.

Fotobudka – wyjście poza formę

Pierwotnie tą nazwą określano mobilne urządzenia, które działały na zasadzie „przenośnego” studia fotograficznego. Aby zrobić zdjęcie, wystarczyło ustawić się przed obiektywem i wcisnąć „start”. Po kilku sekundach otrzymywaliśmy wydrukowane zdjęcie. Ale coraz częściej fotobudka pojawia się na weselach w nieco odmienionej formie. Wystarczy statyw, aparat i trochę wyobraźni. Fotobudkę możemy zorganizować przy pomocy naszego fotografa ślubnego. Potrzebne będzie nam jakieś tło i dużo gadżetów, które urozmaicą nasze zdjęcia.

Wynajęcie fotobudki – na co musimy zwrócić uwagę?

Obecnie coraz więcej firm oferuje wypożyczenie fotobudki, która może urozmaicić naszą zabawę weselną, np. http://www.imprezowyraj.pl/. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, by wybrać najlepszą ofertę? Przede wszystkim musimy przejrzeć przykładowe zdjęcia, robione przez fotobudki, aby sprawdzić ich jakość, rozdzielczość i nasycenie kolorów. Ważne jest, by w ofercie znalazł się także asystent, który wytłumaczy nam i naszym gościom, jak obsługiwać urządzenie. Firma oferująca wynajem powinna także zapewnić tło, odpowiednie do okazji. Ważne jest, by dowiedzieć się czy w cenę wliczone są gadżety, czy będziemy musieli je załatwiać na własną rękę. Warto również sprawdzić, czy firma ma ograniczony limit zdjęć, a także czy w czas wynajmu wliczony jest czas montażu i możliwych prac technicznych, np. wymiany papieru.

Przykładowe ceny oraz szczegółową ofertę wynajmu fotobudki znajdziecie na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/.

Dodaj komentarz