Z dniem 02 września br. rozpocznie się w 9 polskich miastach roczny cykl bezpłatnych badań diagnostycznych wykonywanych metodą dr Volla oraz nowoczesnymi skanerami kwantowymi 3D. Projekt skierowany jest przede wszystkim do: dzieci, kobiet oraz osób starszych.
Badania obejmą diagnozę przyczyn takich schorzeń, jak m.in.: borelioza, cukrzyca, astma, alergie, grzybice, czy choroby układu naczyniowo-sercowego i oddechowego, pasożyty w organizmie. Projekt finansowany jest przez Instytut R&D im. dr R. Volla.

Cykl kompleksowych, bezpłatnych badań diagnostycznych, które będą przeprowadzane w gabinetach NOMA MEDICA VOLLA służy edukacji społeczeństwa w zakresie skutecznej profilaktyki prozdrowotnej. Program bezpłatnych badań odbywać się będzie w 9 polskich miastach: Krakowie, Wadowicach, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Gdyni, i Szczecinie. Badanie metodą dr Volla, jak i skanerami kwantowymi jest to nieinwazyjna diagnoza, dzięki której otrzymuje się pełny obraz stanu zdrowia: wszystkich układów i narządów, informację o kondycji układu immunologicznego, zakwaszeniu tkanek, obecności obciążeń mikrobiologicznych, obecności toksyn, obciążeń metalami ciężkimi (przyczyny schorzeń).

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce system skutecznej profilaktyki prozdrowotnej z gwarantowaną skutecznością terapeutyczną. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie profilaktyki, antyoksydacji i skutecznej detoksykacji organizmu – jako jedynej drogi do długiego i zdrowego życia – podkreśla Jacek Rybak, Prezes Instytutu Badawczo-Rozwojowego im. Dr Volla.

Cykl bezpłatnych badań dedykowany jest dla:

Dzieci: możliwe będzie zbadanie narządów głównych, pasożytów w organizmie, niedoborów pierwiastków i minerałów, przyczyn alergii (pasożyty i toksyny), przyczyn próchnicy, braku koncentracji;

Kobiet: badanie pod kątem infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego HPV – głównej przyczyny raka szyjki macicy, kompleksowe badanie przyczyn choroby Hashimoto, alergii i in.;

Osób starszych w wieku 50-75 lat: badanie kondycji narządów głównych i układów organizmu, niedoborów minerałów i witamin, przyczyn osteoporozy, przyczyn demencji, prostaty, chorób tarczycy.

Całych rodzin: badanie pod katem boreliozy i jej koinfekcji, przyczyn alergii, otyłości i astmy, złego samopoczucia, próchnicy i in.

Osoby starsze oraz dzieci będą mogły skorzystać również z bezpłatnych zabiegów: magnetoterapii, zabiegów rehabilitacyjnych na platformie Vibramagic z Generatorem Fal Schumanna, a dzieci dodatkowo z urządzeń BIOfeedback (gry sterowane umysłem na poprawę koncentracji), magnetoterapii generatorem fal Alpha, Beta i Schumanna (poprawiającej IQ, pamięć, koncentrację, samopoczucie, działające antystresowo).

Badania wykonywane są na bezpiecznych aparatach diagnostycznych do metody dr R. Volla (posiadają one europejskie certyfikaty dla urządzeń medycznych) oraz na ultranowoczesnych skanerach diagnostycznych kwantowych III generacji.

W trakcie trwania programu będzie można również skorzystać z bezpłatnych konsultacji, których udziela dr n. med. Maria Bortel-Badura. Konsultacje bezpośrednie dostępne będą w dwóch miastach: Krakowie i Katowicach. Konsultacje telefoniczne dla pacjentów z całej Polski odbywać się będą w każdy piątek drogą telefoniczną i video rozmów.

REJESTRACJA:

Aby wziąć udział w cyklu bezpłatnych badań należy dokonać rejestracji (ogólnopolska), która możliwa jest na 3 różne sposoby:

rejestracja telefoniczna – nr tel. 12 307 03 60, lub 533 310 889

rejestracja przez sms – nr tel. 533 310 889 – Hasło: REJESTRACJA:IMIĘ, NAZWISKO, DATA I GODZINA. Potwierdzenie o dostępności terminu wysyła lokalny gabinet Noma Medica Volla

rejestracja mailowa: badanie@medicavolla.eu; rehabilitacja@medicavolla.eu

rejestracja mailowa na konsultacje do dr Marii Bortel-Badury: konsultacje@medicavolla.eu

By Mistery

Dodaj komentarz